RN73H2ETTD4370C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4370C50
JLCPCB Part #
C4246715
Description
-55℃~+155℃ 250mW 437Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS