RN73H2ETTD4323F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4323F25
JLCPCB Part #
C4097296
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS