RN73H2ETTD4323D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4323D25
JLCPCB Part #
C4089534
Description
250mW 432kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS