RN73H2ETTD4320D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4320D50
JLCPCB Part #
C3967131
Description
250mW 432Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS