RN73H2ETTD4320A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4320A10
JLCPCB Part #
C4038537
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS