RN73H2ETTD4303F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4303F25
JLCPCB Part #
C4285653
Description
250mW 430kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS