RN73H2ETTD4303B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4303B50
JLCPCB Part #
C4230842
Description
250mW 430kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS