RN73H2ETTD4302B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4302B10
JLCPCB Part #
C3963223
Description
250mW 43kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS