RN73H2ETTD4301B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4301B10
JLCPCB Part #
C4104994
Description
250mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS