RN73H2ETTD4300D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4300D100
JLCPCB Part #
C4102920
Description
-55℃~+155℃ 250mW 430Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS