RN73H2ETTD42R2F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD42R2F100
JLCPCB Part #
C4205707
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS