RN73H2ETTD42R2C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD42R2C25
JLCPCB Part #
C4326015
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS