RN73H2ETTD4273C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4273C25
JLCPCB Part #
C4200838
Description
-55℃~+155℃ 250mW 427kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS