RN73H2ETTD4271B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4271B50
JLCPCB Part #
C4188439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.27kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS