RN73H2ETTD4270F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4270F10
JLCPCB Part #
C4322582
Description
-55℃~+155℃ 250mW 427Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS