RN73H2ETTD4270B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4270B25
JLCPCB Part #
C4181590
Description
-55℃~+155℃ 250mW 427Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS