RN73H2ETTD4222D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4222D100
JLCPCB Part #
C4182681
Description
250mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS