RN73H2ETTD4222A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4222A10
JLCPCB Part #
C4076291
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS