RN73H2ETTD4221F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4221F50
JLCPCB Part #
C4119584
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS