RN73H2ETTD4221D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4221D50
JLCPCB Part #
C4198864
Description
250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS