RN73H2ETTD4221A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4221A10
JLCPCB Part #
C4319726
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS