RN73H2ETTD41R7F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD41R7F25
JLCPCB Part #
C4078907
Package
1210
Description
250mW 41.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS