RN73H2ETTD4173D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4173D100
JLCPCB Part #
C4107544
Description
-55℃~+155℃ 250mW 417kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS