RN73H2ETTD4170F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD4170F50
JLCPCB Part #
C4164923
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 250mW 417Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS