RN73H2ETTD4122D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4122D50
JLCPCB Part #
C4051934
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS