RN73H2ETTD4122C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4122C10
JLCPCB Part #
C4220696
Description
-55℃~+155℃ 250mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS