RN73H2ETTD4122A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4122A25
JLCPCB Part #
C4145138
Description
250mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS