RN73H2ETTD4120F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4120F100
JLCPCB Part #
C3957662
Description
-55℃~+155℃ 250mW 412Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS