RN73H2ETTD4072F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD4072F100
JLCPCB Part #
C4234041
Description
250mW 40.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS