RN73H2ETTD4072B10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4072B10
JLCPCB Part #
C4213256
Description
250mW 40.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS