RN73H2ETTD4071A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4071A25
JLCPCB Part #
C4193273
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.07kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS