RN73H2ETTD4070F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4070F50
JLCPCB Part #
C4224494
Description
250mW 407Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS