RN73H2ETTD4070D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4070D10
JLCPCB Part #
C3997133
Description
250mW 407Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS