RN73H2ETTD4023D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4023D10
JLCPCB Part #
C4319869
Description
250mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS