RN73H2ETTD4021F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4021F10
JLCPCB Part #
C3922221
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS