RN73H2ETTD4021D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4021D50
JLCPCB Part #
C3967251
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS