RN73H2ETTD4021B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4021B50
JLCPCB Part #
C4191745
Description
250mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS