RN73H2ETTD4020F50
MFR.Part #
RN73H2ETTD4020F50
JLCPCB Part #
C4102476
Description
-55℃~+155℃ 250mW 402Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS