RN73H2ETTD4020C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD4020C25
JLCPCB Part #
C4287459
Description
250mW 402Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS