RN73H2ETTD39R7C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD39R7C50
JLCPCB Part #
C4209718
Description
250mW 39.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS