RN73H2ETTD39R2C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2ETTD39R2C50
JLCPCB Part #
C3996856
Package
1210
Description
250mW 39.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS