RN73H2ETTD39R2C25
MFR.Part #
RN73H2ETTD39R2C25
JLCPCB Part #
C4059113
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS