RN73H2ETTD39R0F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD39R0F25
JLCPCB Part #
C4167376
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS