RN73H2ETTD3972F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3972F100
JLCPCB Part #
C4188693
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS