RN73H2ETTD3972D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3972D25
JLCPCB Part #
C4233246
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS