RN73H2ETTD3972B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3972B25
JLCPCB Part #
C4159341
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS