RN73H2ETTD3970F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3970F10
JLCPCB Part #
C4312735
Description
-55℃~+155℃ 250mW 397Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS