RN73H2ETTD3970D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD3970D50
JLCPCB Part #
C3991198
Description
-55℃~+155℃ 250mW 397Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS