RN73H2ETTD3970B25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3970B25
JLCPCB Part #
C4218546
Description
-55℃~+155℃ 250mW 397Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS