RN73H2ETTD3923A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD3923A10
JLCPCB Part #
C4049009
Description
-55℃~+155℃ 250mW 392kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS